FK PÚCHOV - AFC N.MESTO

publikované 02.06.2014

FK PÚCHOV - AFC N.MESTO     5:9   (3:6)

G : VIENER 5, DEDIK 2, GULAN 2

Z : SEDLAK - HELBYCH, DEDIK, MIKLANEK, VIENER, GULAN, str. GALANI, STEFANOVIC

Dnes sme po druhýkrát počas tejto sezóny okúsili nový systém v hre prípraviek a to 5+1 na malej ploche. Chvalabohu, že len druhýkrát, pretože pre takto starých a vyspelých futbslistov je tento systém krokom späť. Hra bola príliš nahustená, Dochádzalo k neustálym zrážkam medzi hráčmi, kombinácie sa veľmi ťažko tvrorili, skôr bolo všetko len o osobných súbojoch. Zápas sa rodil ťažko, keďže mnohí nastupovali na duel s výrazným podcenením súpera, zvlášť keď sme už v prvej minúte skórovali. Nasledovali ďalšie dva góly a miesto toho aby sme začali hrať v kľude pekný futbal, tak sme hrať prestali. Vyhýbali sme sa osobným súbojom, ktorých bolo na malej ploche neúrekom a z toho pramenili šance súpera a ten postupne preberal hru. Do polčasu ešte výsledok zdramatizoval tromi gólmi. Cez prestávku sme si povedali ako teba hrať - rozťahovať hru, ťahať akcie po krajoch a hľadať útočníkov do ulice medzi obrancov. Hneď prvá akcia sa nám vydarila mimoriadne krásna, tak ako sme si povedali. Následne sme súpera zatlačili na jeho polovicu a prakticky už k ničomu nepustili. Škoda zahodených šancí, mohol byť výsledok ešte krajší. V závere sme už len dohrávali, keďže nám opäť dochádzali sily no výsledok sme bez problémov ustrážili.

« 03 / 2024 »