Úvod » Majstrovské zápasy » Sezóna 2014/2015

AFC N.MESTO - CRYSTAL LED.ROVNE

publikované 02.09.2014

AFC N.MESTO - CRYSTAL LED.ROVNE     7:1 (4:0)

Dnes sme natrafili na veľmi zdatného súpera, a konečný výsledok nedokumentuje úplne to čo sa dialo na ihrisku. Chvalabohu sme v prvých piatich minútach využili dve pekné rýchle akcie po priamočiarych prihrávkach Adamovica na Madaru bolo 2:0 a nám sa už dobre dýchalo, kým súperovi sa hralo ťažšie. Následne sa hra striedala na oboch stranách a nás veľakrát podržal brankár s výborne hrajúcou obranou. Pred koncom polčasu nás definitívne ukľudnil Pastorek dvomi gólmi. V druhom plčase sme začali veľmi rozhráne keď prvých 15 minút súper kontroloval hru. Čo sa prejavilo aj strelením gólu, no na záver sme opäť prebrali iniciatívu my a dvoma gólmi stanovili konečný stav záapsu. Dnes patrí veľká poklona obrane, ktorá výborne zastavovala útoky súpera, do bodky si plnila taktické pokyny a hrala zodpovedne. Rovnako dnes pomohol výborný výkon brankára a takmerr 100 % premienanie šancí.

SEDLÁK

60 min., 12 zásahov, 1 ink.gól

HELBYCH                         BOLECH                              MALÍČEK

60 min., 0                         60 min. 1 / 0 / 0                      60 min. 0

GALÁNI                           ADAMOVIC                          MADARA

30 min. 3/3/0                   55 min. 2/2/1                        50 min. 4/4/2