AFC NOVÉ MESTO - CFM JA TREBATICE-VRBOVE

publikované 18.09.2014

AFC NOVÉ MESTO - CFM JA TREBATICE-VRBOVE    4:7  (1:4)

G: PASTOREK 2, ADAMOVIC 2

Z : DURDÍK (SEDLÁK) - HELBYCH (GALANI), BOLECH (GÚČIK), MALIČEK (KOVAČOVIC) - ADAMOVIC (DEDÍK), ŠIMLOVIČ (FAGUĽA), MADARA (VIENER) - PASTOREK (SYNAK)

Dnešný prípravný zápas bol pre mňa veľklým sklamaním. Ani nie tak z výsledku či predvedenej hry, ale zo správania sa niektorých chalanov - hráčov. Absolútne si nevážia čo sa pre nich robí, na všetko frflú, nadávajú, sú drzí a arogantní, samozrejme platí to len pre niektorých...Nedokážu pochopiť, že rozhodovať zápas a zároveň koučovať družstvo sa nedá, vadilo im ihrisko, dresy, lopty, no všetko. Kolektívna spolupráca, kamarátstvo niektorým nič nehovorí, keď bolo treba vyzliecť si dres a dať ho spoluhráčovi, lebo jeden chýbal, tak to bol obrovský probém. A vrchol bolo ked som sa dozvedel, že všetko cudzie je lepšie....Ale čo sa týka zápasu, súper bol jednoznačne lepší, no vedeli by sme hrať s nimi vyrovnanú partiu, keby chalani plnili taktické pokyny a nesústredili sa na iné veci. Krajní záložníci mali obrovské problémy s defenzívnou činnosťou. Obrana robila hrubé chyby viď posledný gól, kedy Marek prihrával krížom popred našu bránu na druhého obrancu....ako keby som im to dvadsaťkrát nehovoril, že to robiť nemajú....Potešilo ma aspoň to, že sme sa konečne zišli všetci na zápas a že sa k nám vrátil Erik. Rvnako potešujúce bolo u niektorých chalanov, že ku koncu stretnutia sa konečne "nasrali" a začali dreť, bojovať a hrať nad svoj limit.