Úvod » Majstrovské zápasy » Sezóna 2014/2015

RUDNO - NMNV

publikované 06.10.2014

NITRIANSKE RUDNO - AFC N.MESTO    0:4  (0:0)

Dnešný zápas bol z našej strany jedniznačne najhorší počas celej sezóny. Chalani už pri rozcvičke boli nesústredený, odflákli rozcvičenie a to sa prejavilo aj v zápase. Navyše sme začali množstvom hrubých chýb a miesto toho aby sme súpera utlmili rýchlym nástupom do hry sme ho postavili na końa svojou nemohúcnosťou, chybami a doslova prispatou hrou, vždy sme boli akoby o sekundičku – dve pomalší v myslení v reflexoch. Polčas skončil 0:0, aj keď súper nemal vyloženú šancu, viackrát nás výborne podržal brankár Durdík, ktorý vždy stál tam kde mal. V druhom polčase sa viacerí chalani mierne prebrali a na naše šťastie sa nám po snáď jedinej peknej akcii od obrany podarilo dať vedúci gól na ktorej konci bol Andrej Synak. Súper sa ale nevzdával a napriek tomu že striedal (aj to veľmi zriedka) len jedného hráča stále hrozil. Posledných 10 minút zápasu sme ale už ovládli hru a strelili ďalšie tri góly. Dnes to ale bol varovný prst. Budúci víkend hráme s zápas pravdy s Novou Dubnicou a s takýmto výkonom rozhodne neuspejeme. Robili sme množstvo chýb ale najväčšie boli nepresné prihrávky, Toľko lôpt, koľko sme stratili zlou prihrávkou sa nám nepodarilo stratiť asi vo všetkých zápasoch dohromady. Je to ale aj dôskledok rozcvičenia kedy si mali chalani prihrávať a vyzeralo to katastrofálne – lopta lietala po výške aj päť metrov od nohy, a keď som ich upozorňoval aby sa sústredili na prihrávky a hrali po zemi, stále sa nedokázali naplno koncentrovať. Aj napriek všetkému vidím v dnešnom zápase jedno veľké pozitívum a to je, že aj keď sa takmer celému tímu nedarí, a hra nejde, tak chalani stále bojujú a snažia sa o víťazstvo. Na druhej strane je zaujímavé, že nato akú mal súper kvalitnú obranu, veď dvaja chalani boli vyšší ako náš najväčší Andrej, je Nitrianske Rudne na spodu tabuľky...