Úvod » Prípravné zápasy a turnaje » MLADŠÍ ŽIACI

TURNAJ VRBOVE

publikované 01.12.2014

Na záver sezóny sme sa zúčastnili halového turnaja vo Vrbovom, ktorý organizovali CFM JA. Turnaja sa zúčastnili 4 družstvá a hrali sme dva krát každý s každým po 18 minút. Chalani si do sýtosti zahrali s velmi kvalitnými súpermi, čo bolo účelom turnaja a dôstojne sa rozlúčili s jesennou časťou sezóny, napriek poslednému na turnaji som bol relatívne spokojný. Prvý zápas s neporazeným víťazom turnaja sme prehrali 2:3, keď sme podali velmi dorbý výkon. V druhom zápase sme vyhrávali s Močenkom už 2:0, no prišla "smrtiaca 3-minútovka", keď sme 6 krát po sebe inkasovali, pričom sa bratsky podelili obe štvorky po 3 góly !! Od tohto momentu sme ostali mimoriadne ustráchaní, prestali sme hrať, viazla rozohrávka, obrancovia len odkopovali loptu, útočníci sa snažili len o individuálne presadenie. Našťastie sme teshnické schopnosti nahradili bojovnosťou a dokázali sme v odvete poraziť Močenok 2:1.