Úvod » Prípravné zápasy a turnaje » MLADŠÍ ŽIACI

AFC N.MESTO - CFM JA TREBATICE-VRBOVÉ    5:3

G :Madara 2, Vido, Adamovic, Bolech

Z: DURDIK - GUCIK, BOLECH, VIDO - ADAMOVIC, SIMLOVIC, VIENER - MADARA

SEDLAK, REPKA - GALANI, DEDIK, HELBYCH

V prvom polčase sme doplácali na neodohraté a nedotiahnuté osobné súboje. Aj súper aj my sem sa často prebíjali stredom, kde bol hustý priestor. Málo sme využívali hru v krídelných priestoroch a veľmi žalostná bola streľba (slabá, vysoko nad bránu alebo rovno do brankára). Druhý polčas chlapci viac chápali priestor, všetci začali súpera viac napádať a to sa prejavilo aj v nových vyložených šanciach - nepremenených aj premenených. Treba povedať, že súper hlavne v prvom polčase mal viac z hry, bol aktívnejší, viac ohrozoval našu bránku, v ktorej chytal prefektne Durdíkm, ale mali sme aj šťastie najmä v úvode 2.polčasu. Pochváliť treba všetkých chalanov, ale gól Vida n 2:2 bol jeden z tých excelentných a priamy kop Bolecha z 35 metrov uskutočnený podľa pokynov trénera skončil v sieti hostí.