Úvod » Prípravné zápasy a turnaje » MLADŠÍ ŽIACI

AFC N.MESTO - FSRH MORAVANY   3:3 (1:0)

G : MADARA 2, PASTOREK

Z : DURDIK (SEDLAK) - GUCIK, BOLECH, VIDO - VIENER, ADAMOVIC, MADARA - PASTOREK

SEDLA, REPKA, KOVACOVIC - HELBYCH, DEDIK, GALANI - PLESNIK

Dnešný zápas bol úplne odlišný oproti tomu minulému s rovnakým súperm. Mali sme k dispozícii až 15 hráčov, takže som mohol striedať kompletné družstvo. To sa ale ukázalo ako nei moc dobré, kým minule sme s 8 hráčmi v pohode kondične súpera stíhali dokonca sme ku koncu boli lepší, dnes sme akosi nevládali, nehýbali sa. Začali sme zápas veľmi dobre, peknými kombináciami a dobrou hrou. No tá trvala asi len 15 minút. Po nej sa postupne krása vytrácala a v druhom polčase sme už úplne prestali hrať. Vyhrávali sme už 3:0 a miesto toho aby sme hrali v kľude pekný futbal, tak naopak naša predvedená hra sa zmenila na katastrofu, opäť, zas a znova vyhýbanie sa osobným súbojom, súper cez nás chodil ako cez kuželky, kombinácia úplne zmizla. To sa samozrejme ukázalo v tom že súper nám psotupne nastrieľal 3 góly a vyrovnal. Celkovo je remíza zaslúžená, rovnako ako súper aj my sme zahodili množstov čistých šancí, nám patril prvý polčas a súperovi zase druhý. Som ale sklamaný z výkonu a ako jedna z generálok na majstrovské zápasy to bolo veľmi slabé. V dôležitých zápasoch s družstvami z hornej polovice tabuľyk sa nám takéto výkony môžu vypomstiť.