Úvod » Majstrovské zápasy » Sezóna 2014/2015

LR CRYSTAL - AFC NMNV

publikované 24.04.2015 (aktualizované 16.06.2015)

LR CRYSTAL LED.ROVNE - AFC NOVÉ MESTO N.V.    2:1 (2:1)

G . Adamovic

Z : DURDÍK (60 min.) - SEDLÁK (35 min.) (MALÍČEK (25 min.)), BOLECH, VIDO (40 min) (KOVAČOVIC 20 min.) - ADAMOVIC (40 min.) (GALÁNI 20 min.), GÚČIK (55 min.), VIENER (35 min.) (HELBYCH 30 min.) - MADARA (35 min.) (PASTOREK 25 min.)

Dnes sme narazili na zdatného a kalitného súpera, s technicky vyspelými a rýchlymi útočníkmi. Naviac v obrane mali chlapca o dve hlavy vyššieho od našich najvyšších hráčov a všetci naši chalani sa ho vyslovene báli. Zápas sme začali lepšie my s dvomi pološancami v prvej päťminútovke. Škada že sme ich nevyužili, zápas by sa možno vyvíjal úplne inak. Potomto sa ale xhopil hry súper. My sme úplne prestali hrať a súper nás doslova ničil. Nám sa absolútne nič nedarilo, nepresné prihrávky, lopta nám odskakovala od nohy, slabé obsádzanie hráčov. Od debaklu nás zachránil jedine váýborne chytajúci Michal Durdík, a v poli druhý bránkar vyborne hrajúci Jakub Sedlák. Našťastie sa nám tesne pred koncom polčasu podarilo náhodným gólom po odkope z brány znížiť. V druhom polčase sme chceli spraviť všetko pre to aby sme vyrovnali. Chalani sa prebudili a začali makať. Postupne sme ovládli hru a mali viacero šancí. škoda, že sme strácali veľmi veľa lopt ďalekými výkopmi z brány, a nezmyselnými kľučkami.Miesto toho aby sme cez dvojmetrového obrancu prechádzali narážačkami tak sme chcelicez neho zbytočne klučkovať a vždy nám loptu zobral. Napriek tomu sme v závere zahodili tri čisté golove šance. Navyše sme dnes opäť ukázali že sme najmäkšie a najustráchanejšie družstvo v súťaži možno na Slovensku. Stále vyhýbanie sa osobným súbojom, mäkkosť, len sa sťažujeme a plačeme aki sú všetci tvrdí a ako idú do súbojov. Jediný kto sa nebál vysokeho obrancu bol Andrej PAstorek, ktorý s ním zohral viacero uspešným súbojov. Škoda, ale že mu aj tak potom zobral loptu lebo ho dobehol.... Bohužiaľ za prehru si môžeme sami, je to čiastočne aj odzrkadlením tréningovej morálky, Chalani idú len na pol plynu, nepočúvajú, robia hovadiny, vadia sa, Pokiaľ sa chceme zlepšovať musia chalani odmakať každy tréning a zápas aspoňm tak ako odmakali dnešný druhý polčas. Navyše sme opäť videli že vobec nevieme hrať an prírodnej tráve. Zopär hrbolčekov a už nám lopta robí divy.