Úvod » Majstrovské zápasy » Sezóna 2014/2015

publikované 26.04.2015

AFC N.MESTO - AS TRENCIN     0:7 (0:3)

Z : DURDIK (60 min.) - SEDLAK (30 min.), BOLECH (60 min.), VIDO (50 min.) - ADAMOVIC (45 min.), GUCIK (55 min), VIENER (30 min.) - MADARA (45 min.)

S : DEDIK (15 min.), GALANI (15 min), MALICEK (25 min.), KOVACOVIC (15 min.), PASTOREK (15 min), HELBYCH (20 min.)

Dnes sa  nám do tretej ligy prišli predviesť prvoligisti z AS Trenčín. Vedeli sme to už vopred takže chalani mali výbornú motiváciu ukázať sa pred jedným z najlepšícj družstiev na Slovensku v ich kategórii. Od začiatku sme sa pustili do súpera a zodpovedne plnili taktické pokyny. Prvých 15 minút sme hrali so súperom vyrovnaný zápas ba povedal by som že sme boli o kúsok lepší. No potom sa začal hra obracať a v 20.minúte sme dostali prvý gól. Súper sa chopil iniciatívy a do polčasu bolo 0:3. V druhom sme už tak dôsledne neplnili čo sme si povedali, navyše bolo na chalanoch badať strach, preto len rýchlo a zvytočne odkopovali loptu. Ak sa pokúšali tvroriť väčšinou to malo úspech. Dokázali sme si vypracovať dostatok gólových možností, a škoda že sme aspoň raz neskorovali. Konečná prehra a vysledok sice vyzeraju hrozivo ale napriek tomu sklanam pred chalanmi klobuk dole. Bojovali, dreli celý zápas, ak by takto hrali vo štvrtok tak supera bez problemov porazime. Ved tento isty super porazil pred tyzdnom Nemšovu 14:0. Sa, ale čudujem načo majú \"B\" družstvo, ked za nich hrávajú všetci z A-čka...?Chcú z B tímom hrať druhú ligu ale musia im to vybojovať hráči z A čka....