Úvod » Majstrovské zápasy » Sezóna 2014/2015

publikované 25.05.2015

AFC N.MESTO N.V. - JUNIOR KANIANKA   2:2   (2:0)

G : ADAMOVIC, VIENER

Z : DURDIK 60 min. - SEDLAK 40 min. (KOVACOVIC 15 min.), VIDO 60 min., HELBYCH 40 min  (MALICEK 25 min.) - ADAMOVIC 50 min. (GALANI 20 min.), GUCIK 60 min., VIENER 30 min. (DEDIK 25 min.)- MADARA 35 min. (PASTOREK 30 min,.)

Dnešný zápas sme začali bez problémov a nechápali sme ako sme mohli s týmto súperom na jesen prehrať. V hre sme jednoznačne dominovali, vypracovali si šance, kým súper ohrozil našu bránu v prvom polčase iba tri krát. Do polčasu bolo 2:0 a mohlo byť aj viac, aj keď ku koncu sme sa už uspokojili a menej sa snažili. Do druhého polčasu už ale niektorí chalani nastúpili zrejme mysľou doma na playstatione, keďže sme prestali hrať a súper postupne preberal iniciatívu, z čoho vyvrcholil gól v našej sieti. Chalani dostali facku a vzápätí sme zahodili dve tutovky (sami zoči voči brankárovi). To čo nasledovalo v nadstavenom čase sa neoplatí ani komentovať. Absolútna nekoncentrovanosť, nesústredenosť, nekomunikácia, Opäť sme si sami dokašlali vyhratý zápas.Je až neskutočne ako dokážeme už porzaeného súpera postaviť na nohy a pustiť body...