Úvod » Majstrovské zápasy » Sezóna 2014/2015

AFC NMNV - FK NEMSOVÁ

publikované 04.06.2015

AFC NMNV - FK NEMSOVÁ    0:2  (0:0)

Z : DURDIK - VIDO 40 min (HELBYCH 25 min.), BOLECH 60 min., SEDLAK 35 min. (KOVAČOVIC 20 min.) - ADAMOVIC 35 min. (GALANI 20 min.), GUCIK 55 min., VIENER 30 min. (DEDIK 20 min., MALICEK 20 min.) - MADARA 35 min.(PASTOREK 25 min.)

Predohrávaný zápas sa hral vo veľkom teple, čo ale nemohlo poznačiť náš výkon, keďže sme striedali dostatok hráčov. Od úvodu sme boli opäť lepším tímom ale bez góloveho efektu. Súper bol oproti jesennému kolu o niečo slabší, zrejme mu chýbalio nejakí hráči. Do polčasu sme neskórovali aj keď sme mali 3-4 dobré gólové príležitosti. V druhom polčase sme po nedôslednom bránení pri rohovom kope inkasovali. Následne sme sa pokúšali o zúfalý tlak nakopávanými loptami čo samozrejme ako vždy k ničomu neviedlo a lopta sa nám ihneď vracala naspäť. V závere mse ešte druhý krát inkasovali. Opäť sa ukázali naše nedostatky a to strelecká impotencia, napriek tomu že sme tejto činnosti veniovli veľký dostatok času na tréningoch, ale zároveň sa ukazuje že akú snahu majú chalani na tréningu to sa prejavuje aj v zápase. NAvyše sme zas doplatili na to žýe netrénujeme na živej tráve. Prihrávky sa nám zastavovali v polovici cesty, strely ktoré išli po zemi ledva dosšli k brankárovi. Bohužiaľ opäť sme dnes neboli slabším tímom, ale opäť sme prehrali .....